سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد

سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد


سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حسین بلندی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر حامد باقری فراهانی را به عنوان سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع این دانشگاه منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

 

 جناب آقای دکتر حامد باقری فراهانی

سلام علیکم 

      نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "سرپرست معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه" منصوب می­ شوید. انتظار دارد با توجه به جایگاه ویژه این دانشگاه در توسعه آموزش های عالی علمی کاربردی، برای تحقق اهداف کلان دانشگاه در راستای سیاست های ابلاغی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، با بهره گیری از ظرفیت‌های منابع انسانی، نهایت تلاش خود را بکار گرفته و برای اجرای برنامه­ های زیر همت گمارید:

- شفاف سازی و برقراری انضباط اداری و مالی با نظارت مستمر بر انجام امور اداری و مالی

- چابک سازی سیستم و افزایش بهر­ه ­وری با اصلاح فرایندها و آموزش­ های کاربردی مستمر برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در مدیریت دانشگاه

- توجه ویژه به رفاه همکاران محترم و خانواده ­های آنها با بهره­ گیری از همه ظرفیت ­ها

 امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر معاونین، مدیران و همکاران محترم دانشگاه، در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.

گفتنی است طی نامه جداگانه ای، دکتر حسین بلندی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از خدمات دکتر سیدعلی بدری در زمان تصدی این معاونت تشکر و قدردانی کرد.