برگزاری چهارمین مرحله از آزمون اولین دوره توانمندسازی روسای مراکز آموزش علمی‌کاربردی

برگزاری چهارمین مرحله از آزمون اولین دوره توانمندسازی روسای مراکز آموزش علمی‌کاربردی


برگزاری چهارمین مرحله از آزمون اولین دوره توانمندسازی روسای مراکز آموزش علمی‌کاربردی

چهارمین مرحله از آزمون اولین دوره توانمندسازی روسای مراکز آموزش علمی‌کاربردی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، دکتر محمد فتحیان سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی‌کاربردی،  با اعلام این خبر افزود: این آزمون در روز دوشنبه ۸ اسفندماه سالجاری برگزار می شود و به منظور بهره‌برداری بیشتر روسای مراکز آموزش علمی کاربردی از محتوای آموزشی دوره، تمامی فایل‌های مرتبط در پرتال  دانشگاه در بخش معاونت نظارت و سنجش ، دفتر هماهنگی امور واحدهای استانی ، بارگذاری شده‌اند. وی تصریح کرد : همچنین به‌ منظور مساعدت به شرکت‌کنندگان، نمونه سوالات به همراه پاسخ‌های ذیربط نیز در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.
 سرپرست معاونت‌ نظارت و سنجش دانشگاه در ادامه اظهار داشت : با توجه به امکان بروز برخی مشکلات، مقرر است از ساعت ۱۱ روز سه‌ شنبه ۳ اسفندماه تا ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۴ اسفندماه سالجاری مانور اجباری جهت بررسی امکان ورود روسای مراکز آموزش عالی به آزمون، برگزار شود .
دکتر فتحیان افزود: حضور در این مانور برای همه شرکت‌کنندگان الزامی است و در صورت عدم حضور در مانور، امکان شرکت در آزمون وجود نخواهد داشت. همچنین برای حضور روسای مراکز آموزش علمی کاربردی مورد نظر، ترتیبی اتخاذ شده تا آزمون در ۲ نوبت صبح و عصر راس ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز تعیین‌شده، برگزار شود. افرادی که به هر دلیل نتوانند در نوبت صبح در آزمون شرکت کنند می‌توانند در آزمون نوبت عصر، شرکت کنند. سوالات نوبت صبح و عصر کاملاً متفاوت و متمایز از یکدیگر، خواهد بود.
وی در ادامه گفت: برای همه شرکت‌کنندگانی که موفق به قبولی در آزمون ذیربط شوند، گواهی شرکت در دوره صادر می‌شود که در ارزیابی، تبدیل و تمدید وضعیت سرپرستان و روسای مراکز آموزش علمی کاربردی موثر خواهد بود و به عنوان شاخصی در سطح‌بندی مراکز و همچنین انتخاب رئیس نمونه مراکز آموزشی، در نظر گرفته خواهد شد.